Naszym celem jest dostarczenie Klientom rozwiązań, które stanowią uzupełnienie ich rozwiązań technologicznych w zakresie cyber bezpieczeństwa poprzez transfer na ubezpieczyciela ryzyk, których nie zabezpiecza technologia.

Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym specjalizującym się wyłącznie w zakresie cyber bezpieczeństwa, RODO i ryzyk technologicznych.

Jako partner Microsoft razem z firmą Chubb, jednym z największych światowych ubezpieczycieli listowanym na nowojorskiej giełdzie stworzyliśmy specjalny program ubezpieczeniowy oferujący system zniżek przy zakupie cyber polis przez podmioty używające rozwiązań firmy Microsoft.

Współpracujemy z krajowymi i światowymi ubezpieczycielami, którzy oferują rozwiązania w ww. zakresie. Pomagamy naszym Klientom w dobrze najlepszych dla nich rozwiązań, negocjujemy stawki i wspieramy na etapie likwidacji ewentualnych szkód. W naszym zespole znajdują się zarówno brokerzy, prawnicy, jak i eksperci IT specjalizujący się w zakresie cyber bezpieczeństwa. Nasi partnerzy w tym obszarze oferują pełne wsparcie technologiczne w zakresie produktów i usług.

www.cyberbroker.pl